Węże tłoczne do oleju napędowego

Wąż tłoczny do paliwa DN 19 mm Wąż tłoczny do paliwa DN 19 mm
Cena:

20,11 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 16,35 zł

zobacz więcej
Wąż tłoczny do paliwa DN 19 mm, zakuty 2xGZ 1" Wąż tłoczny do paliwa DN 19 mm, zakuty 2xGZ 1"
Cena:

121,95 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 99,15 zł

zobacz więcej
Wąż tłoczny do paliwa DN 25 mm Wąż tłoczny do paliwa DN 25 mm
Cena:

29,52 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 24,00 zł

zobacz więcej
Wąż tłoczny do paliwa DN 25 mm, zakuty 2xGZ 1" Wąż tłoczny do paliwa DN 25 mm, zakuty 2xGZ 1"
Cena:

134,69 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 109,50 zł

zobacz więcej
Wąż tłoczny do oleju, benzyny, paliwa lotniczego DN 19 mm, 4 mb Wąż tłoczny do oleju, benzyny, paliwa lotniczego DN 19 mm, 4 mb
Cena:

297,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 241,46 zł

szt.
zobacz więcej

Węże Tłoczne do Paliwa - Przemysłowa Wydajność

W naszej ofercie znajdziesz węże tłoczne do paliwa stosowane w dystrybutorach paliwa i układach do dystrybucji oleju napędowego o średnicy DN19 mm oraz DN25 mm. Węże wykonane z wysokiej jakości gumy NBR gwarantują długotrwałą i bezawaryjną pracę w każdych warunkach. Wszystkie węże docinamy na zamówienie klienta oraz zakuwamy gwintem zewnętrznym lub wewnętrznym. Paliwowe węże tłoczne ze względu na brak spirali stosowane są za pompą paliwa, czyli po stronie tłocznej. Po stronie ssawnej pompy zastosowany musi być wąż ssawno-tłoczny który wzmocniony jest spiralą. 

Jak dobrać średnicę węża tłocznego do dystrybutora

Dobór średnicy węża uzależniony jest w dużym stopniu od wydajności pompy która posiadamy w układzie dystrybucyjnym. Węże tłoczne o średnicy DN 19 mm z powodzeniem stosowane mogą być w pompach paliwa o wydajności do 80 l/min. Pompy tego typu wyposażone są najczęściej w gwint wewnętrzy o średnicy 1 cal dlatego w związku z czym węże standardowo zakuwamy gwintem zewnętrznym o średnicy 1 cal. W pompach z przyłączem 3/4 cala węże do oleju zakuwamy gwintem o średnicy 3/4 cala. Węże tłoczne o średnicy DN25 mm stosowane są w pompach o wydajności powyżej 80 l/min. Pompy o wydajności od 80 do 120 l/min posiadają również przyłącza o średnicy 1 cal w związku z czym przewody paliwowego zakute są również gwintem zewnętrznym 1 cal.

Technologia i Bezpieczeństwo

Technologia produkcji naszych węży tłocznych do paliwa opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach, które zapewniają wytrzymałość na ciśnienie panujące w układzie dystrybucyjnym oraz odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Każdy wąż został zaprojektowany z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie użytkowania, spełniając rygorystyczne normy jakości. Dodatkowo, dla zwiększenia bezpieczeństwa operacji przeładunkowych, oferujemy węże antystatyczne, które minimalizują ryzyko wybuchu poprzez skuteczne odprowadzanie ładunków elektrostatycznych.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Telefon 736 133 816
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl