Zawory zwrotne

Zawór zwrotny DN 12 mm, GW/GW 1/2", mosiądz/NBR, bez kosza Zawór zwrotny DN 12 mm, GW/GW 1/2", mosiądz/NBR, bez kosza
Cena:

26,91 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 21,88 zł

szt.
zobacz więcej
Zawór zwrotny DN 20 mm, GW/GW 3/4", mosiądz/NBR, bez kosza Zawór zwrotny DN 20 mm, GW/GW 3/4", mosiądz/NBR, bez kosza
Cena:

40,87 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 33,23 zł

szt.
zobacz więcej
Zawór zwrotny DN 25 mm, GW/GW 1", mosiądz/NBR, bez kosza Zawór zwrotny DN 25 mm, GW/GW 1", mosiądz/NBR, bez kosza
Cena:

56,27 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 45,75 zł

szt.
zobacz więcej
Zawór zwrotny DN 32 mm, GW/GW 1 1/4", mosiądz/NBR, bez kosza Zawór zwrotny DN 32 mm, GW/GW 1 1/4", mosiądz/NBR, bez kosza
Cena:

77,77 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 63,23 zł

szt.
zobacz więcej
Zawór zwrotny DN 38 mm, GW/GW 1 1/2", mosiądz/NBR, bez kosza Zawór zwrotny DN 38 mm, GW/GW 1 1/2", mosiądz/NBR, bez kosza
Cena:

100,40 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 81,63 zł

szt.
zobacz więcej
Zawór zwrotny DN 50 mm, GW/GW 2", mosiądz/NBR, bez kosza Zawór zwrotny DN 50 mm, GW/GW 2", mosiądz/NBR, bez kosza
Cena:

149,11 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 121,23 zł

szt.
zobacz więcej
Zawór zwrotny z filtrem DN15, GW 1/2" monolit, mosiądz, NBR Zawór zwrotny z filtrem DN15, GW 1/2" monolit, mosiądz, NBR
Cena:

26,91 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 21,88 zł

szt.
zobacz więcej

Zawory zwrotne stosowane w dystrybucji paliwa, oleju

Jako firma działająca na rynku paliwowym od wielu lat, dbamy o to, aby każdy - nawet najbardziej wymagający Klient znalazł w naszej ofercie produkty, które spełnią jego oczekiwania. Specjalizujemy się w sprzedaży dystrybutorów oraz osprzętu, który niezbędny jest w przypadku branży paliwowej. Nie inaczej jest z zaworami zwrotnymi. Te, które znajdziesz w naszej ofercie, wykonane są z doskonałej jakości materiałów. Gwarantują trwałość instalacji oraz wieloletnie spełnianie swojej funkcji. Dzięki temu masz pewność, że proces dystrybucji, czy przepompowywania jest szczelny i bezpieczny. W szczególności w przypadku różnego rodzaju paliw, w tym oleju napędowego, czy benzyny ma to ogromne znaczenie w kontekście zarówno środowiska, jak i Twojego i Twoich pracowników zdrowia. Czym w ogóle jest zawór zwrotny? Jest to zawór, który służy do zapewnienia przepływu różnego rodzaju płynów, w tym paliw, olejów i smarów w jednym kierunku. Zawory zwrotne i zawory samoczynne gwarantują przepływu płynów w jednym kierunku. Stosowane są w zbiornikach oraz sprzęcie paliwowym. Zawory zwrotne kulowe z kolei to tak zwane zawory obrotowe, które ze względu na wyjątkowo wysoką szczelność mają wiele różnych zastosowań. Korzysta z nich wiele branż, w tym przydają się do montażu zbiorników.

Zawory zwrotne najwyższej jakości - zadbaj o komfort i bezpieczeństwo pracy

Zawory zwrotne, które znajdziesz w naszym sklepie to produkty, który bez wątpienia wyróżniają się doskonałą jakością oraz starannością wykonania. Przekłada się to m.in. na długotrwałe i sprawne działanie. Szeroki wybór sprawia, że możesz nabyć u nas wszelkiego rodzaju armaturę, która niezbędna jest do osprzętowania sieci dystrybucyjnej paliw, smarów, olejów oraz płynu AdBlue. Jeśli nie jesteś pewien, czy odpowiedni produkt wybrałeś, zapewniamy Ci profesjonalne porady w doborze akcesoriów. Zadbamy o to, aby osprzęt, który kupujesz, spełniał Twoje oczekiwania i służył jak najdłużej. Nasi pracownicy, to doświadczeni fachowcy aktualizujący swoją wiedzę. Wszystko po to, aby zapewnić Ci kompleksowość usług.

Zawór zwrotny w Techtor - co możesz u nas znaleźć?

Jednym z produktów, który znajdziesz w naszej ofercie, jest zawór zwrotny z koszem ssawnym. Jest to zawór wykonany z doskonałej jakości materiału, jakim jest mosiądz oraz wyposażony w kosz ssący typu monolit. Szczególnie polecany jest do instalacji, w których przepompowywana ciecz pod żadnym pozorem nie powinna się cofać w momencie, gdy pompa zostaje odcięta od prądu. Oprócz instalacji paliwowych może on być stosowany także w instalacjach grzewczych i wodnych. Innym produktem, który możesz znaleźć w naszym sklepie, jest zawór zwrotny z filtrem siatkowym. Wykorzystywany jest on na zakończeniu linii ssawnej w układach dystrybucyjnych paliwa. Jednak nie tylko. Często zastosowanie znajduje w zbiornikach dwupłaszczowych do magazynowania oleju napędowego. Jest on odpowiedzialny na wstępne oczyszczenie paliwa z dużych elementów zanieczyszczających. Oprócz tego wpływa on także na ułatwienie rozruchu pompy. Jego wykorzystanie sprawia, że czynność ta pozbawiona jest zbędnych oporów.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Telefon 736 133 816
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl