Producenci
Informacje o wysyłce

Kto dostarcza przesyłkę?

Wszystkie towary o wadze do 30 kg wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS.

Zbiorniki oraz inne towary ponad gabarytowe dostarczamy własnym transportem po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z klientem.

Jak szybko realizujecie zamówienia?

Zamówienia realizujemy w ciągu 24h od momentu wpłynięcia wpłaty na konto. Zamówione produkty u klienta dostarczone są w większości przypadków w kolejnym dniu roboczym. Deklarowany czas wysyłki lub dostarczenia przez firmę kurierską wydłużyć się może z powodu trudności w kontakcie z klientem bądź wskutek nieprzewidzianych czynników po stronie firmy kurierskiej.

Zbiorniki oraz inne przedmioty ponad gabarytowe dostarczamy w terminie do 21 dni roboczych.

Czy kurier zadzwoni przez doręczeniem przesyłki?

W większości przypadków kurierzy dzwonią do odbiorców przesyłek, lecz nie możemy tego zagwarantować, bowiem nie mają oni takiego obowiązku.

W jakich godzinach dostarczacie przesyłki?

Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze, najczęściej od 8.00 do 18.00, co jest regulowane miejscem dostawy, warunkami pogodowymi oraz samym spedytorem.

Co jeśli przesyłka kurierska się opóźnia?

Każda wysyłka wychodząca z naszej firmy potwierdzona jest wysłaniem maila z numerem listu przewozowego, w takim przypadku najprostszym sposobem uzyskania informacji o przesyłce jest skontaktowanie się z firmą kurierską i podanie numeru listu przewozowego.

Uwaga!

Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem, a w razie jej uszkodzenia podczas transportu o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody oraz skontaktowanie się naszym Biurem Obsługi Klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl